Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Загиблі АТОвці в Рівненщини потрапили у «Книгу пам’яті полеглих за Україну»

https://korets.rayon.in.ua

У мережі створили онлайн-проект «Книга пам’яті полеглих за Україну», в якому містяться дані про всіх бійців, які загинули в зоні АТО за два роки з початку бойових дії, пише Район.Корець. 

Усі дані зібрані і систематизовані у вигляді інтерактивної карти, створеної за підтримки Національного військового-історичного музею України, – повідомляє Intermarium.

Своєрідна база даних містить відомості про 2 860 загиблих героїв. За даними порталу, інформація подана станом на 1 березня.

У списку Книги пам'яті – прізвища чотирьох військовослужбовців з Корецького району: Анатолій Гаврилюк з Корця, Тарас Ляшук із Нового Корця, Сергій Мосійчук з Корця, Олександр Юхимчук з Корця.

Згідно з картою, станом на 1 березня найбільше бійців загинуло з Дніпропетровської області (359), із Львівської – 180 героїв, Житомирської – 177, Волинської – 150 осіб.

Із Донецької області пожертвували своїм життям за незалежність своєї країни 79 осіб, із Луганської – 48.

Також зазначено, що на Донбасі, борючись проти російської агресії, загинули громадяни 21 країни (крім України), зокрема, 74 громадянина РФ.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що за час бойових дій на Донбасі загинули 2269 українських військових.

Читати також