Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Загроза ракетного обстрілу України з боку Білорусі збережеться до середини літа

Загроза ракетного обстрілу України, зокрема і Рівненщини, з боку Білорусі збережеться щонайменше до липня 2023 року. 

Про це повідомляє Беларускі Гаюн

Як зазначається, дія зони обмеження для польотів усіх типів цивільних повітряних суден (включно з БПЛА) на висотах від 0 до 19 800 метрів на півдні Білорусі продовжена з 1 квітня по 1 липня 2023 року.

- Це обмеження не поширюється на авіацію ЗС РБ та Держприкордонкомітету РБ. Також тепер у виключення додано і авіацію МНС РБ, яка використовується при гасінні пожеж. Територія зони обмеження не змінилася, - додають у моніторинговій групі. 

Заборона на польоти над південною частиною Білорусі була запроваджена 24 лютого 2022 р. з початком російського вторгнення в Україну. Саме з півдня Білорусі і відбуваються запуски ракет територією України. З початку війни з території Білорусі українськими містами було запущено не менше 721 ракети.

Таким чином, загроза ракетного обстрілу території України з повітряного простору Білорусі зберігається як мінімум ще на три місяці.

Читати також

28.05.2023 Рівненщина отримала 2500 книг, які передали п`ятьом бібліотекам

В Україні триває акція «Українським дітям – українську книгу». Рівненська область стала другою, яка долучилася до ініціативи. У переліку книги для дітей шкільного і дошкільного віку. Наприклад, «Тигролови», «Чорна рада», «Острів скарбів», «Енеїда» та ще десятки україномовних книг. Сьогодні підбірки нової літератури вручили п?ятьом закладам: Рівненській обласній універсальній бібліотеці, обласній бібліотеці для дітей, Рівненській центральній міській бібліотеці, бібліотеці Вараського ліцею №5 та Клеванській селищній бібліотеці. Такі ж набори книг будуть надані бібліотекам територіальних громад області. Благодійна акція розпочалася рік тому з ініціативи Першої леді Олени Зеленської спільно з Держкомтелерадіо та Міністерством культури та інформаційної політики України.