Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Захисник Маріуполя "Орест" влаштував фотосесію для "Незламних людей" у Центрі реабілітації

Фотограф «Азовсталі» та захисник Маріуполя Дмитро Козацький цілий день фотографував пацієнтів й лікарів Центру "Незламні".

Про це повідомили на сторінці Першого медичного об'єднання Львова.

Фотосесія «Незламні Люди» прикрасить стіни корпусу Центру реабілітації, який відкриють вже 11 квітня.

"Дмитро приїхав підтримати Захисників на шляху реабілітації й вкотре показати світові ціну незалежності. Каже: фотографія це не лише зброя, а й велика мотивація для всіх українців боротися за Перемогу. Дмитро вірить – його світлини, що висітимуть у новому корпусі реабілітації, будуть мотивувати пацієнтів не здаватися", - йдеться у повідомленні.

До речі, це перша його зйомка в лікарні. Саме тут здійснилася одна з мрій Дмитра – зробити власні знімки в операційній. Зізнається, що йому дуже сподобалося. Також до зйомки долучився й львівський фотограф Тарас Атаманів, який вже неодноразово долучався та підтримував подібні проєкти.

Фотографії Дмитра із заблокованої “Азовсталі” облетіли весь світ. Одне з найвідоміших – фотографія Захисника, який дивиться на сонячний промінь, що пробивається через зруйновані стіни заводу. Завдяки цій та іншим світлинам, увесь світ дізнався, як живе “Азовсталь”, який щодня обстрілюють росіяни.

Дякуємо Дмитрові за його час та увагу до наших Незламних пацієнтів та лікарів. І дуже чекаємо коли ці фантастичні історії висітимуть на стінах нашого Центру.

Читати також