Рівне Медіа

Зареєстровано факт службової недбалості одного з підприємств ДКВС України

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Під час перевірки з питань законності використання майна при виконанні кримінальних покарань, Сарненська місцева прокуратура встановила, що одним з державних підприємств ДКВС України у минулому та поточному роках укладено договори про надання послуг з ТзОВ щодо виготовлення паливних брикетів та дерев’яних заготовок.

За інформацією прокуратури Рівненської області, незважаючи на часткову оплату наданих послуг, існування заборгованості на суму понад 150 тис. грн. працівниками підприємства приховано та не вжито заходів до її стягнення.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості та розпочато кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, за  ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам).

Матеріали кримінального провадження для подальшого досудового розслідування скеровано до СВ Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області.

Читати також