Рівне Медіа

Зарплата до 8 тисяч: створять пів мільйона нових робочих місць в період карантину

Фото - ілюстративне

Кабмін працює над створенням 500 тис. робочих місць на період карантину з оплатою праці до 8 тис. грн. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, це дасть можливість людині кілька місяців протриматись в умовах обмежень. Йдеться про роботу в соціальній, комунальній та бюджетній сферах та робочі місця у «Великій будові», пише "Слово і діло".

«Зараз квітень, і в нас іде як дорожнє будівництво, так і програма «Велика будова». Це - робочі місця безпосередньо в цих підприємствах і плюс робочі місця в супутніх бізнесах, які їх забезпечують. Там ми теж бачимо хороший потенціал. За нашими розрахунками, це близько 170 тисяч робочих місць тільки у сфері дорожнього будівництва, яке буде вже цьогоріч. Звичайно, там вже багато людей працює, але, за розрахунками дорожників, при вкладенні 80 мільярдів гривень у цю сферу, це додатково 20 тисяч додаткових основних робочих місць. Це тільки в цій сфері, а ще близько 150 тисяч супутніх. От у нас є шанс створити декілька сотень тисяч робочих місць, не те що цього року, а буквально вже в ці місяць-півтора...Недорогих (робочих місць – ред.). Можу сказати умовно, поки ми ще рахуємо, але сума коливається 6000-8000 гривень», – сказав він.

Як відомо, Кабмін продовжив карантин в Україні ще до 11 травня. В Україні з початку карантину встали на офіційний облік близько 90 тисяч безробітних громадян.

Читати також