Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Заступник міського голови Вараша відвідав бійців ТрО під Бахмутом: що розповів

Заступник міського голови Вараша Дмитро Стецюк повернувся з Бахмутського напрямку та зустрівся із бійцями ТрО та їхнім командуванням. 

Про це повідомляє міський голова Вараша Олександр Мензул. 

- Наші хлопці мужньо виконують наказ вищого командування країни про оборону міста, героїчно тримають ввірені позиції, - зазначає він. 

За словами Дмитра, бійці батальйону добре відгукуються про командирів першої, другої, четвертої рот. Представники командування також позитивно характеризують бійців батальйону. За їхніми словами, це один із кращих серед ТрО, які є під Бахмутом.

- Їжі та води у наших воїнів достатньо. Наразі потрібно - пікапи, джипи та тепловізори (техніка на війні швидко виходить з ладу), спальні мішки, рюкзаки, індивідуальні одноразові души, енергетики, солодкі енергетичні батончики, - додає Олександр Мензул. 

- До речі, хочу наголосити, що біля Бахмуту зараз воюють не лише наші земляки з тероборони. Також там перебувають і жителі нашої громади, які виконують бойові завдання в інших підрозділах усіх родів військ. Їм також зараз складно, але вони героїчно і мужньо тримають оборону.

Тому молимося за хлопців та допомагаймо їм усіма силами, - підсумував він. 

Читайте також: Міський голова Вараша прокоментував ситуацію із тероборонівцями, які воюють у Бахмуті

Читати також

20.03.2023 У Рівненському районі горіли чагарники та рослинність

Відомо,, що перший випадок стався поблизу с. Мнишин Рівненського району Гощанської ТГ. Там, відбулось загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території площею 0,3 га.  Другий - поблизу с. Мала Любаша Малолюбашанської ТГ, де також горіла рослинність однак на території площею 0,2 га.  Враховуючи, що Україна наразі переживає нелегкі часи, наполегливо закликаємо всіх - не випалюйте суху рослинність, не додавайте клопоту надзвичайникам. Всі бійці ДСНС переведені на посилений варіант несення служби. Крім того, нагадуємо, що для «любителів» самовільного випалювання сухої рослинності передбачено, як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Згідно зі статтею 77-1 КУпАП за самовільний підпал трави передбачений штраф:  для громадян від 3 тисяч 60 грн до 6 тисяч 120 грн; для посадових осіб – від 15 тисяч 300 грн до 21 тисячі 420 грн. У межах об’єктів заповідного фонду: для громадян – від 6 тисяч 120 грн до 12 тисяч 240 грн; для посадових осіб від 21 тисяча 420 грн до 30 тисяч 600 грн. За порушення правил пожежної безпеки у лісах відповідно до статті 77 КУпАП: громадяни мають сплатити від 1 тисячі 530 грн до 4 тисяч 590 грн; посадові особи - від 4 тисяч 590 грн до 15 тисяч 300 грн. Якщо ці дії призвели до знищення або пошкодження лісу штраф: для громадян від 4 тисяч 590 грн до 15 тисяч 300 грн; для посадових осіб від 10 тисяч 710 до 30 тисяч 600 грн. Окрім того, статтею 245 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за знищення, або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності, або її залишків вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом. Винні особи караються штрафом від 91 800 грн до 153 000 грн, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк. Такі ж дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин, або інші наслідки, караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.