Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Завтра на Рівненщині на 4 дні вимкнуть газ

фото - Фейсбук

На Рівненщині у Здолбунівському районі від завтра - з 7 год. ранку 18 вересня - і на 4 дні, до 21 вересня, буде вимкнено газопостачання у зв'язку з ремонтними роботами. Про це повідомляє Здолбунівське відділення ПАТ "Рівнегаз".

Зокрема, газу не буде у м. Здолбунові, смт Квасилові та селах Ільпінь, Кошатів, Богданів, Орестів, П'ятигори, Глинськ, Загора, Здовбиця, Новомильськ, Степанівка, Копиткове, Івачків, Мар'янівка, Загороша. Абонентів цих населених пунктів просять на цей період вимкнути усі газові прилади та перекрити газові крани. 

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.