Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Завтра у Рівному прощатимуться із військовим, якого лишив життя рідний брат

Завтра, 1 лютого 2022 року, відбудеться поховання Ошурка Миколи Володимировича, майора ЗСУ, що трагічно загинув минулої п'ятниці у Рівному. Про це повідомили на ФБ-сторінці Будинку ветеранів. 

Прощання буде в Рівному, на вул. Федьковича з 13:00-13:50

Усі хто бажає помогти реквізити:

  • 4731219644837324 - Самойлова Наталя.

Нагадаємо, 28-го січня у Рівному в будинку на вулиці Федьковика між двома братами виник конфлікт, який закінчився загибеллю старшого. 

У поліції з цього приводу повідомили, що 39-річний житель Рівного, брат загиблого, розповів, що вони випили дві пляшки горілки, а потім старший брат почав йому дорікати, що він ніде не працює й користується його грішми.

Нині його тримають під вартою.

Читати також

02.12.2023 Рівненська "екстренка" отримала дефібрилятор вартістю понад 1 млн грн

Всесвітня організація охорони здоров?я в якості гуманітарної допомоги подарувала Рівненському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф дефібрилятор вартістю понад 1 мільйон гривень. Країна виробник - США. «Дякуємо ВООЗ за те, що вкотре допомагаєте Рівненському обласному Центру ЕМД та МК. Зазначу, що цьогоріч окрім дефібрилятора ми також в якості гуманітарної допомоги отримали зручні рюкзаки з необхідним медобладнанням, які використовують наші спецбригади»,- зазначив директор Рівненської обласної «екстренки» Андрій Бортнік. Також Рівненська «екстренка» отримала від ВООЗ Швейцарський апарат штучної вентиляції легень, сучасну реанімаційну систему (Америка), капнограф (Америка) і автоматичну інфузійну систему (Німеччина). Їх використовуватимуть бригади інтенсивної терапії. "Це дасть нам можливість забезпечити швидку й ефективну медичну допомогу пацієнтам", - наголосили в дописі.