Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Завтра у Рівному виберуть найкращу команду, що представлятиме область на Всеукраїнському турнірі

Другий рік поспіль у Рівному будуть обирати найкращу команду, яка гідно представить наше місто на Всеукраїнському дебатному турнірі! Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів Рівного та Рівненської області на Регіональний дебатний турнір. Інтелектуальна битва відбувається в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах України.

ДАТА: 18 квітня 2018 року

ПОЧАТОК: об 11:00

МІСЦЕ: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, аудиторія №10 (знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Чорновола, 74)

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:

?       Виборчої реформи;

?       Державного фінансування політичних партій

?       Антикорупційної реформи

та суміжних тем, що стосуються сучасних політичних реформ в Україні.

Усі учасники будуть нагороджені сертифікатами. Команда переможців у м. Рівне – отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. Організатори оплачують проїзд та проживання.

У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Нагадаємо, минулого року учасник рівненської команди отримав звання кращий оратор на Національному турнірі.

Детальнішу інформацію можна отримати: Головач Наталія комунікаційна  координаторка ВІ “Активна Громада” в місті Рівне, телефон: +38 097 68 08 014

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».

 

 

Читати також