Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Завтра в Рівному засвітять головну ялинку міста

Вже завтра, 12-го грудня, у Рівному на центральній площі засяє головна новорічна ялинка міста. Усіх також запрошують на фестиваль українського вареника ВАРЕНИК-FEST.

У Різдвяному містечку, яке розташоване у центрі міста за кінопалацом “Україна”, в неділю, 12 грудня, з 12 до 22 години на вас чекає:

  • Етнокультурна програма, святкова музика, конкурси з варениками і не тільки, танці та традиційні гуляння.
  • Виступи місцевих фольклорних колективів та демонстрація обрядів, звичаїв.

Окремо для Вас працюватимуть найкращі місцеві ресторації, які представлятимуть рівненську автентичну кухню: топові шеф-кухарі міста проведуть апетитні майстер класи, а найкращі ресторани готуватимуть і пригощатимуть автентичними стравами та напоями.

З 17:30 до 18:30 відбудеться засвічення вогнів головної ялинки разом з міським головою Олександром Третяком та керівництвом міста.

 До 22 години гостей Свята чекає концертна програма, яка буде наповнена новорічно-різдвяним теплом, музичними світовими хітами від гурту ManSound (МенСаунд, Київ) та кавер бенду “VODA” (Рівне).  На завершення - святкова новорічно-різдвяна “УКРОТЕКА” від діджея Міцик Гонібез.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.