Збірна України вийшла у плей-оф відбору на ЧС-2022

Збірна України потрапила у плей-оф відбору на Чемпіонат світу-2022, обігравши у вирішальному матчі на виїзді збірну Боснії та Герцеговини із рахунком 2:0. Тож підопічні Олександра Петракова все ще зберігають шанси потрапити на ЧС-2022 у Катарі. Тепер "синьо-жовті" чекатимуть результатів жеребкування.

Голи у нашій збірній на рахунку Олександра Зінченка (59-а хвилина) та Артема Довбика (79-а хвилина).

Нагадаємо, перед цим матчем українці залишались на третьому місці у групі D, маючи у своєму активі 9 очок, збірна Фінляндії йшла другою, маючи 11 очок. Для виходу у плей-оф нам потрібно було обов'язково перемагати у Боснії та сподіватись на вдалий результат фінів проти збірної Франції. Нашу збірну за певних умов навіть влаштовувала нічия у паралельному матчі. Проте у підсумку збірна Фінляндії поступилась у себе вдома французам із рахунком 0:2 та таким чином пропустила нашу збірну у стадію плей-оф.