Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Збиткові пасажирські перевезення: чи зросте вартість квитків на потяги

Ілюстративне фото

Останнім часом через непросту ситуацію із пальним зросла вартість пасажирських перевезень.

Стосовно потягів, то переважно там проїзд теж платний. Однак, з великих міст продовжують вивозити людей евакуаційні поїзди і роблять це безкоштовно. 

Загалом ціни на квитки "Укрзалізниця" поки не планує піднімати.  Про це 25 квітня в ефірі телемарафону "Єдині новини" сказав голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін.

"Пасажирські перевезення були і залишаються збитковими, і залишатимуться збитковими найближчий час. Але в мирний час ми завжди були опорою економіки для країни і боролися за свою економіку. Зараз ми розуміємо, що ми стали опорою безпеки країни. І нам треба в першу чергу турбуватися про безпеку нашого населення. Тому - ні, ми не плануємо підвищувати ціни на квитки для пасажирів. Більше того, у нас є хороша кооперація, хороша підтримка Кабінету міністрів, президента України. І я вважаю, що з такою підтримкою від влади нам не доведеться підвищувати ціни на квитки на пасажирські перевезення", - сказав Камишін.

Зараз проїд у більшості потягів платний, але евакуаційні потяги з великих міст все ще безкоштовні.

Читати також

03.07.2022 "Четвертий батальйон взяли в полон свого комбата": окупант розповів про дезертирство в армії рф

У перехопленні окупант розповідає дружині про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі: «Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».

03.07.2022 У полоні окупантів перебувають 8 представників місцевої влади

Це чиновники із Запорізької, Херсонської та Харківської областей. Станом на 2 липня у полоні російських військових перебувають: Євгеній Матвєєв – Дніпрорудненський міський голова Олександр Шмиголь - Вільхівський сільський голова Олександр Бабич – Голопристанський міський голова Ігор Колихаєв - Херсонський міський голова Валентина Костенко – Великокопанівський сільський голова Дмитро Ляхно - Горностаївський селищний голова Сергій Хільченко – Хрестівський сільський голова Петро Збаровський – Новотроїцький селищний голова. Зазначається, щ, на жаль, інформація про звільнення з полону Голопристанського міського голови Олександра Бабича не підтвердилася.

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.