Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Зеленський звільнив начальника Управління СБУ на Харківщині

«Не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав лише про себе» - так президент України Володимир Зеленський сказав про начальника Управління СБУ на Харківщині Романа Дудіна. 

Під час сьогоднішньої поїздки до Харкова Зеленський звільнив посадовця. 

Про це сам Зеленський розповів у вечірньому зверненні

Напередодні у нього була нарада з керівництвом міста і області. 

«Подякував їм за те, що вони були і залишаються разом з харків'янами, разом з Україною і – що дуже важливо зараз – разом один з одним. У них співпраця на сто відсотків: армія, поліція, мер Харкова, обласна державна адміністрація – всі дійсно працюють на перемогу і роблять це дуже ефективно», – сказав президент.

Однак, голова держави розкритикував очільника управління Служби безпеки України в Харківській області Романа Дудіна й звільнив його за недбале виконання службових обов'язків.

«На жаль, цього не скажеш про місцеве керівництво по лінії Служби безпеки України. Я приїхав, розібрався, звільнив очільника Служби безпеки в області за те, що не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто. Які мотиви – правоохоронці з'ясують», – сказав президент.

Читати також

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.