Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жінка, яка спала на лавці у Рівному, повернулася додому та хоче знайти роботу

50-річна дубенчанка, яка опинилася у складних життєвих обставинах, змушена була шукати роботи та кращої долі спочатку у Києві, а згодом у Рівному. Тут жінка опинилася на вулиці, ночувала на лавці у парку Шевченка. Про це інформує блог "Знай більше".

Небайдужа рівнянка помітила жінку, відвезла її у хостел та дала кошти на їжу

Згодом з'ясувалося, що жінка заборгувала кредит у розмірі майже 7 тисяч гривень. Необхідну суму допомогли зібрати небайдужі та волонтери.

Зараз Юлія Степанівна (так звати жінку, - авт.) має намір влаштуватися на роботу, або стати на облік у центр зайнятості, щоб там допомогли із працевлаштуванням.

Відомо, що у жінки є син та донька. Волонтери сподіваються, що у майбутньому діти не допустять, щоб мати заради їх добробуту йшла на такі відчайдушні кроки.

Читати також

08.12.2022 Матері загиблого військовослужбовця з Дубровиччини вручили нагороду

Наказом командувача Оперативного угруповування військ від 29 вересня 2022 року №188 солдат Воронко Віталій Сергійович родом з Дубровиччини був нагороджений медаллю «Каховка». На виконання розпорядження командування військової частини А1778 державна нагорода - медаль «Каховка» передається сім’ї нагороджувального - матері загиблого військовослужбовця Галушко Надії Степанівні. Висока відзнака була вручена на сесії Дубровицької міської ради.