Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жінки яких знаків Зодіаку можуть обійтись без чоловіків?

Про таких зазвичай кажуть «чоловік в спідниці» — на роботі, може бути, це і так, але, приходячи додому, знімаючи величезні шпильки, вони знову стають собою. Їм не потрібен чоловік, щоб самоствердитися або відчути себе бажаною. Астрологи розповіли, під якими знаками Зодіаку народжуються такі панянки.

Овен

Сильні та амбітні жінки-Овни, з ними будь-яка компанія заспіває по-новому, співробітники вивчать новий танець, та індустрія, в якій вони задіяні, отримає друге дихання. Але їх стиль управління повністю залежить від настрою, тому, якщо провалилася угода, ранок почався не з тієї ноги — ховайтеся по різних кутах, насувається буря.

Планета-покровитель Марс наділила своїх підопічних непохитною волею до перемоги, войовничим характером і завзятістю. Тому, яка б складна життєва ситуація не була, вони завжди досягнуть свого. До слова, в них один план дій, що в кар’єрі, що в особистому житті — все сама, адже з дитинства самостійна.

Їм не потрібен чоловік, щоб потішити своє самолюбство, побудувати будинок, купити вбрання, забити цвях у стінку — все це їм під силу, навіть побудувати будинок. З цієї причини, щоб завоювати цих дамочок, потрібен інструмент потужніший, ніж миле личко, сильний характер і кілька трильйонів доларів у кишені.

Лев

Зазвичай якщо жінка-Лев займає лідируючу позицію в компанії, то її дуже люблять. Вони дуже стримані, справедливі, чесні, дипломатичні і демократичні. При цьому вони не дають спуску підлеглим, з допомогою м’якої сили працює це приголомшливо. Не у всіх Левиць головна мрія стати примою балету, театру або естради.

Деякі хочуть керувати людьми, рухатися вгору по кар’єрних сходах і бути повністю незалежною, а деякі подаються в соціальні служби, стають видатними лікарями та все одно в підсумку займуть керівну позицію.

Головне, щоб в самому початку шляху її доля підштовхнула у правильному напрямі, і якщо карма не засмічена, то так воно і відбувається, в іншому випадку ви побачите більш домашніх, спокійних, убитих життям левиць.

Перший тип жінки, що представляє цей знак Зодіаку, особливо не потребує і в чоловіках, свою любов вона і так отримує, адже для них важлива саме емоційна віддача, а їй обдаровують щодня. Для вирішення побутових справ вона викличе краще майстра і буде впевнена в 100%-ном результаті.

Діва

Астрологи вирішили у цьому списку відзначити і Дів тільки з тієї причини, що вони завжди гнуть свою лінію, а ще вони жахливі везунчики і маніпулятори. Ці жінки завжди роблять так, щоб було вигідно виключно їм. Причому всі брудні махінації проводяться чужими руками, як правило, чоловічими. Вони не бояться наслідків і відповідальності, тому що прекрасно вміють розпоряджатися емоціями інших, часом незнайомих людей.

Діви дуже довго будують з себе стервозних, самотніх дам, але врешті-решт розуміють, що без чоловіків їм нікуди. Просто усвідомлення цього приходить занадто пізно.

Скорпіон

Жінки-Скорпіони самі собі на умі. Вони постійно думають, аналізують, вираховують ходи, а потім в один день візьмуть і змінять хід історії. Найдивовижніше в тому, що частіше за все вони роблять ставку на програшну справу, завдяки якій і прославляються.

Астрологи стверджують, що в них таїться вибyxонебeзпечна суміш гострої інтуїції і потужної енергетики. Тому вони по праву вважаються найбільш загадковими і містичними з усієї зодіакальної карти.

Такі жінки є магнітом для чоловіків, тому, щоб вони не зробили, все одно завжди будуть користуватися небувалим інтересом. Тільки Скорпіони не завжди виберуть чоловіка, коли йдеться про кар’єру, вірніше, ніколи.

Джерело

Читати також