Рівне Медіа

Жінку з Рівненщини, яка декілька місяців була в комі в госпіталі в Італії, хочуть забрати додому, але є труднощі

У госпіталі в місті Кремона в Італії перебуває 47-річна мешканка Сарн Галина Грицишина. Після ускладнень від укусу кліща вона декілька місяці перебувала у комі. Весною вона прийшла в себе. Нині рідні просять допомогти зібрати кошти, аби доставити додому.

«Це поки тільки на транспорт. За лікування мова поки не йде. Хоча би забрать. Вона десь осінню упала у кому, вона проснулась у кінці березня чи на початку квітня. Перебрали різні варіанти, щоб забрати, обрали найдешевший. Але таких грошей у нас немає.

Посол питався до Пасхи ще допомогти, коли не було ще в неї епілепсії. Але тоді в нас нічого не вийшло, бо грошей немає. Вже Італія на неї гроші потратила, 260 тисяч євро десь. Гроші потрачені, ліміти закінчились. Забрати треба, кому вона там треба. Моя дитина мучиться, невідомо що. Тіпа, кліщ укусив. Італія судилась, щоб лікування не дать. Я тут питала у врачів, обходжу, питаю, кажуть, що без лікування вона б з коми не вийшла. Гроші треба конче і швидко», - розповіла Рівне Медіа мати Галини.

Рідні просять серед сарненчан, збирають у людних місцях, але наразі є лише невелика частина потрібної суми.

Номер картки для допомоги: 4790 7299 4678 7181 Клименко Валентина Василівна (мама).

Читати також