Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Житель Київської області співпрацював з окупантами і здавав позиції ЗСУ

На Київщині, у Димерській громаді чоловік співпрацював з окупантами: він незаконно очолив громаду, вів пропагандистську діяльність і здавав позиції ЗСУ.

В Офісі Генерального прокурора повідомляють, що чоловік добровільно погодився на пропозицію російських військовиків щодо співпраці. Так, він допомагав їм орієнтуватися на місцевості.

Окрім того, на початку березня 2022 року окупанти примусово зібрали місцеве населення. Під час виступу перед громадянами підозрюваний повідомив, що відтепер він новообраний голова Димерської ОТГ.                                                                                Він підбирав людей для незаконної співпраці із загарбниками, залучав їх до виконання робіт у селищній раді та на території громади. 

Також підозрюваний надавав російським військовослужбовцям відомості про учасників АТО, територіальної оборони та депутатів серед місцевих жителів.

Зараз чоловіка тримають під вартою, йому повідомили про підозру.

Читати також

23.05.2022 На Путіна були замахи - керівник ГУР

Керівник української розвідки Кирило Буданов заявляє, що на президента Володимира Путіна були замахи, зокрема й після початку війни проти України. Про це Буданов розповів в інтерв'ю УП. "На Путіна були замахи… На нього був навіть замах по лінії, як то кажуть, представників Кавказу не так давно. Це непублічна інформація. Абсолютно невдалий замах, проте він реально мав місце… Це приблизно 2 місяці тому було. Ще раз кажу, він був невдалий. Розголосу жодного про цю подію немає, але це мало місце", - сказав глава розвідки.