Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жителі Рівного просять створити місця для паркування, а потім видавати штрафи порушникам

У Рівному містяни вимагають створити паркувальні місця для водіїв транспорту, а потім виписувати штрафи за неправильну парковку.

Відповідна петиція з'явилась на сайті міської ради, автором якої є Роман Лукащук.

Ініціатор зазначає, що у місті наразі існує проблема із місцями для паркування і спочатку слід вирішити її. Приводом до створення відповідного документу стали штрафи, які муніципальна варта буде виписувати водіям за неправильне паркування. 

"У нашому гарному місті місцевою владою створена так звана "муніципальна поліція", одна з цілей якої - накладання штрафів на власників транспортних засобів за неправильну паркову. Суть петиції: може місцева влада спочатку влаштує місця для паркування, а потім будемо накладати штрафи? Тим більше, чому не можна влаштовувати паралельно парковки, коли зараз у місті повним ходом іде ремонт тротуарів. Тільки не треба казати, що у нас достатньо місць для паркування, особливо на 16Липня біля діагностичного, бо в те болото заїхати можна, а вийти з нього - складно. Люди привозять на лікування хворих, а їм штрафи. І таких місць по Рівному багато."

Відповідну петицію підписали 33 людини із 250 потрібних, якщо вона набере достатню кількість голосів її розглянуть.

Читати також