Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жителі Рокитного на колінах зустріли тіло померлого на Донбасі воїна

Уночі у Рокитному на Рівненщині зустрічали тіло померлого на Донбасі воїна Олександра Романчука. 

Мешканці громади зустрічали на колінах померлого Героя. Прощання із Олександром Романчуком відбудеться сьогодні, 1 червня. 

Із воїном попрощаються у храмі села Блажове о 12 годині.

Нагадаємо, командир відділення інженерно-саперного взводу, старший сержант Олександр Романчук помер внаслідок інсульту, перебуваючи у Донецькій області.

Читати також

03.07.2022 Білоруські військові вчаться зводити понтонні переправи біля кордону з Рівненщиною

- На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей. Проводяться тренування з наведення понтонних переправ, - йдеться у повідомленні. Разом з тим, наголошується, що ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.