Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Жителі села на Рівненщині скаржаться на збирачів ягід

Після початку сезону збору чорниць жителям села Карасин Сарненського району “не має спокою”.

Інформує Сарненщина кримінальна.

"Через наше село проїжають машини, на яких знаходиться до 30 чоловік, не рахуючи квадроцикли та мотоцикли. Мало того що вони нищать наші ліси то вчора мало що не переїхали машиною бабцю, яка несла здавати чорницю. Вони їдуть машинами по вузьких вулицях на швидкості ні на що не звертаючи уваги", - розповіла одна із мешканців села.

За словами жінки, мешканці вже викликали поліцію, однак правоохоронці приїжджали вдень, а не ввечері, коли машини повертаються з лісу.

"Можливо чекають коли у нас будуть трупи і це напевне скоро станеться, якщо не прийняти міри та не зупинити беззаконня, бо для цих людей закони не існують", - наголосила жителька Карасину.

Нагадаємо на Рівненщині тривають заходи контролю щодо законності збору ягід.

Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомляє – збір ягід із метою отримання прибутку від реалізації зібраної сировини здійснюється на підставі спеціального дозволу на використання природних рослинних ресурсів, відповідно ст. ст. 69, 73 Лісового Кодексу України, ст. 10 ЗУ «Про рослинний світ», за порушення такого порядку передбачено відповідальність за ст.70 КУпАП.

Читати також