Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Жителька Рівненщини на Волині народила трійню

Напередодні новорічних свят у Волинському обласному перинатальному центрі народилась чергова трійня. Цього разу двоє хлопчиків та дівчинка своєю появою на світ зробили подарунок для мами й тата з Рівненщини Ірини та Олександра Бойків.

Як розповіла генеральна директорка медичного закладу Ірина Горавська, з дня відкриття перинатального центру народилася вже п’ята трійня, пишуть Волинські новини

«Трійні не народжуються самостійно. Як правило, це плановий кесарів розтин до терміну завершення пологів. Трійнята дозрівають раніше, є певний протокол по їхньому розродженню. Але ці дітки обрали і день, і час самостійно – в мами розпочалися пологи і потрібно було оперувати. Дітки народилися здорові, з гарною вагою. Найменша дитинка – 2 кілограми 100 грамів, найбільша – 2 кілограми 550 грамів, – зазначила Ірина Горавська. – Дітки перебувають в палаті сумісно з батьками. Жодного дня вони не були в реанімації. Одразу після пологів вони поїхали до тата».

Не приховували своєї радості від народження трійні щасливі батьки, які вже мають трирічну доньку. 

 «Спочатку сказали, що у нас буде двійня, а потім лікар знайшов третього малюка і повідомив, що буде трійня. Так трапилося, оскільки було дві яйцеклітини, і одна з них розділилася на дві. Звичайно, в перші хвилини я була трішки в шоці. Зателефонувала до чоловіка, сказала, що в нас буде трійня. Він запитав: це всі наші? (сміється, – ред.). Нам вистачило лише день-два, щоб звикнути до цієї новини. І ми вже щасливі чекали наших діток. Нам сказали, що попередня дата пологів – 27 січня, коли моєму чоловікові виповнюється 35 років. Це був би йому подарунок на всі дні народження наперед (сміється, – ред.). Але дітки сам собі обрали дату. Ми дуже щасливі», - розповіла Ірина. 

Попри те, що замість одного імені потрібно обирати три, для сім’ї Бойків це не було складним завданням. Першого синочка назвали Даниїлом, другого звуть Давид, а донечку звати Анна.

4 січня багатодітну родину проводжали додому. Олександр Бойко прийшов зустріти свою дружину з великим букетом квітів та кульками, разом із татом прийшла і їхня трирічна донечка. 

 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.