Рівне Медіа

Жителям Млинова та Сарн пропонують грант для започаткування власної справи

Жителі селища Млинів (Млинівської ОТГ) та міста Сарни запрошуються до участі у конкурсі на здобуття грантів для започаткування власної справи. 

У конкурсі на отримання гранту можуть брати участь виключно фізичні особи, які проживають у Млинівській ОТГ та місті Сарни  не займаються підприємницькою діяльністю, мають статус безробітного або є пошукачем роботи, зареєстрованими у ДСЗ.

Не можуть претендувати на грант особи, в основі бізнес-планів яких є: оптова та роздрібна торгівля, компанії поштового замовлення (у т.ч. в мережі Інтернет).

До участі у конкурсі бізнес-планів допускатимуться особи які успішно пройшли навчання Волинського ресурсного центру за програмою Міжнародної організації праці «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес».

Подані на конкурс бізнес-плани повинні демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць, у тому числі для членів сімей заявників. 

На що можна отримати грант?

Кошти гранту можуть бути використані, на купівлю нового обладнання та/або інструментів для виробництва товарів (надання послуг).

Неприйнятними є витрати коштів гранту, пов’язані з:

  • купівлею речей особистого вжитку;
  • купівлею автомобілів, мотоциклів, плавзасобів.

Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес-проекту становить близько 82 000 грн. (у вигляді матеріальних цінностей, які є необхідними для започаткування власної справи та наведено і обґрунтовано у бізнес-плані).

Претенденти можуть об’єднуватись і подавати спільний бізнес-план, в такому випадку максимальний розмір гранту на реалізацію такого бізнес-проекту може бути більший – відповідно до кількості претендентів що об’єднались.

Увага!!! Кількість робочих місць створених в спільному бізнес-проекті не повинна бути меншою від кількості претендентів що об’єдналися.

Претенденти на отримання гранту повинні  передбачити (а у випадку отримання гранту – забезпечити) власний внесок у грошовій чи іншій формі у розмірі не менше 30% вартості бізнес-плану на покриття інших витрат, наприклад, виплату заробітної плати найманим працівникам, оренду приміщень, закупівлю витратних матеріалів, товарів, тощо.

Як взяти участь у конкурсі?

Пройти навчання Волинського ресурсного центру або Рівненського обласного центру зайнятості за програмою «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Інформація про реєстрацію на навчання розміщена нижче.

Після проходження навчання заповнити он-лайн форму учасника конкурсу, в яку:

  • завантажити файл бізнес-плану (в форматах pdf, xls);
  • завантажити сканований файл з підтвердженням проживання у селищі Млинів, або місті Сарни Рівненської області (в форматах pdf, jpg).

Більше інформації ТУТ.

Читати також