Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Зібрали понад 2 млн гривень: юнака із Рівненщини, який обпік майже все тіло, літаком відправили в Бостон

9 листопада двоє хлопців гуляли поблизу залізничного вокзалу у місті Дубно, що на Рівненщині. Один із них виліз на вагон нерухомого потягу, в результаті чого його вдарило струмом та відкинуло на землю, на ньому загорівся одяг. 

Дитина отримала 90 % опіків тіла, з них 60 % є важкими. Юнак спочатку був у лікарні Дубно, потім його перевезли в Рівне. Він у важкому стані. Але надію на життя та одужання дала клініка у Бостоні, яка погодилась лікувати хлопця безкоштовно.

Однак, щоби потрапити туди потрібно було більше 80 тисяч доларів, а це понад 2 млн гривень, яких у родини не було. Тут на допомогу відгукнулись небайдужі, частину коштів виділили депутати різних рівнів.

Сьогодні стало відомо про те, що потрібну суму коштів таки знайшли. О 13-й годині з Рівного спеціальним рейсом хлопця відправили у Бостон на лікування

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.