Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Зірвати й забрати: Третяк закликав рівнян допомогти розчистити місто від засилля рекламою

Фото - Суспільне

Сьогодні з вулиць Рівного почали прибирати незаконно встановлені рекламні конструкції – білборди, площини для реклами того.

Міський голова Олександр Третяк закликав мешканців також долучитись до розчищення міста від засилля рекламою. Листівками нині заклеєні паркани, електроопори, будинки, стовпи тощо. Кожен може її зірвати і занести в урну – у жодному випадку не викидати посеред вулиці.

«Я закликаю мешканців міста, скажімо так: самотужки наводити порядок у цьому плані. Якщо ви бачите незаконно прикріплену рекламу навіть на вашого паркані, ви маєте повне право її зрізати і забрати. А також закликаю підприємців до правил добропорядності та доброї моралі: не занедбувати наше місто і не забруднювати такою незаконною рекламою», - зазначив Олександр Третяк.

Крім того, днями в Рівному створили комісію із вивчення питань розміщення зовнішньої реклами, яка слідкуватиме, чи законно розміщені вивіски та сіті-лайти. Крім цього, аналізуватиме всі видані дозволи, а також скасує дозволи там, де розміщення реклами не відповідає заявленим вимогам.

Більше про це тут: У Рівному контролюватимуть розміщення реклами: відомо, хто увійде до комісії

Читати також