Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Зливи, град і пориви вітру за декілька годин накриють Рівненську область

Сьогодні в обідню пору та другій половині дня у Рівненській області очікуються погіршення погодних умов. Мова, зокрема, про град, сильні зливи та пориви вітру. Попередження про ймовірні небезпечні метеорологічні явища видав Estofex.

Учора обласні метеорологи видали для Рівненщини перший рівень небезпеки. У наступні дні вітер дещо стихне, однак характер погоди суттєво не зміниться: періодично випадатиме дощ, місцями очікуються грози та невеликий град.

Читати також

29.03.2023 Громада на Рівненщині отримала мільйон гривень за продаж вилученого посіву кукурудзи

Завдяки злагоджений співпраці Дубенської окружної прокуратури та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Козинська сільська рада Дубенського району отримала додаткові надходження до бюджету. Так, у листопаді 2021 року, під час досудового розслідування кримінального провадження судом задоволено клопотання прокурора та передано в управління АРМА посів кукурудзи на самовільно зайнятих земельних ділянках комунальної власності. Майже 840 тис. грн, одержаних від продажу вказаного посіву, АРМА розмістило на депозитному рахунку, а у вересні 2022 року вироком суду їх стягнуто на користь Козинської сільської ради. Разом з тим, Дубенською окружною прокуратурою встановлено, що за період розміщення цих коштів на депозитному рахунку банком нараховано відсотки, доля яких залишилась невирішеною. У лютому 2023 року суд погодився з доводами прокурора, вказавши, що понад 76 тис. грн процентів, нарахованих на кошти від продажу майна, теж належать  сільській раді. У березні 2023 року на виконання зазначених судових рішень АРМА перераховано до бюджету Козинської територіальної громади 912 094 грн.