Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Злякався покарання: неповнолітній рівнянин утік із дому і ховався у дідуся

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

До поліції 26 січня надійшло повідомлення про зникнення 15-річного підлітка, зв’язок із яким обірвався і місцеперебування невідоме.

Поліцейські ювенальної превенції встановили, що підліток, який втратив маму, проживає із мачухою і батьком, однак саме із останнім стосунки — напружені. До того ж, хлопець неодноразово йшов з дому, але рідні його розшукували самотужки у родичів чи знайомих. Утім, коли позавчора його мобільний телефон виявився недосяжним, рідні забили на сполох і звернулися до поліції.

На пошуки неповнолітнього були орієнтовані працівники ювенальної превенції поліції області та територіальних підрозділів. У результаті проведених розшукових заходів менше ніж за добу 27 січня підлітка розшукали у Корецькому районі в дідуся мачухи. Зі слів хлопця, він злякався покарання, оскільки не виконав дорученого батьками завдання. Жодних протиправних дій відносно неповнолітнього вчинено не було.

Поліцейські звертаються до батьків приділяти якомога більше уваги дітям, враховувати особливості формування характеру у підлітковому віці, знаходити порозуміння та шляхи вирішення конфліктних ситуацій. Кваліфіковану допомогу також можуть надати спеціалісти ювенальної превенції чи соціальних служб.  

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

Читати також