Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Знайшли винного: у РФ після втрати крейсера "Москва" заарештували командувача флоту

РФ не змогла виконати в Україні жодного з поставлених стратегічних завдань на війні в Україні, й через це кремль карає військових командирів.

Як повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, 

щоб знизити для себе наслідки майбутньої політичної та кримінальної відповідальності, влада рф намагається звинуватити у всіх невдачах та поразках командирів окупаційних частин.

Пошук винних керівництво країни-окупанта розпочало в “кращих сталінських традиціях”.

Так, наприклад, за “героїчну втрату” гордості ЧФ РФ ракетного крейсера “Москва”, заарештували командувача Чорноморського флоту віце-адмірала Ігоря Осипова. Слідчі дії також ведуть щодо його першого заступника віце-адмірала Сергія Пінчука.

За безпрецедентні втрати особового складу, озброєння та військової техніки усунуто з посади Владислава Єршова, який керував шостою армією зс рф.

Через це також відсторонили командира першої танкової армії Західного військового округу генерал-лейтенанта Сергія Киселя.

“Всупереч наказу вищого керівництва” генерал відправляв на виконання каральних операцій на територію України строковиків.

У зв'язку з незадовільним виконанням поставлених завдань усунуто з посади командувача 22 АК південного військового округу в Криму генерал-майора Аркадія Марзоєва.
Усунули з посади й командира 103 окремої бригади матеріально-технічного забезпечення полковника Михайла Пономарьова.
 

Читати також

30.06.2022 У Хмельницькому жінка намагалась здати 15-річну доньку в "оренду" в бордель

- За результатами розгляду апеляційної скарги обвинуваченої, Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Хмельницького міськрайонного суду, яким їй призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні. Жінку правоохоронці викрили у червні 2019 року, коли вона намагалась за 30 тис. грн «здати в оренду» 15-річну доньку. При цьому вона чітко усвідомлювала, що віддає свою дитину в так званий «бордель» для заняття проституцією або для будь-яких інших цілей. Під час одержання частини обумовленої суми коштів в розмірі 20 тис грн жінку затримали. Суд визнав мешканку Хмельницького винною за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людиною, вчинена щодо неповнолітньої її батьками).