Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Золоті сережки: модні тренди 2022 року

Ювелірні прикраси довершують образ жінки. Вибір залежить від ситуації, одягу, індивідуальних уподобань. Деколи не зручно чи недоцільно одягати браслети, каблучки чи кольє. Але сережки пасують для будь-яких умов та ситуацій.

Яким варіантам надати перевагу в 2022 році? Мода на ювелірному ринку, як ніколи демократична. В тренді біжутерія і прикраси з дорогоцінних металів, вишукані і масивні форми, сміливі поєднання. Але стилісти виділяють кілька визначальних тенденцій.

Нетипові відтінки золота

Класичний жовтогарячий колір — лише один із варіантів. Ювеліри залюбки експериментують із білим, червоним і чорним золотом. Такі прикраси виглядають інноваційно і незвично. Попит на них постійно зростає.

Скористайтеся можливістю придбати сережки із золота на gold.ua. В каталозі інтернет-магазину представлений великий асортимент моделей різних відтінків і комбінованих прикрас.

Модні форми і розміри сережок

Експерти виділяють кілька найпопулярніших напрямків:

  • мініатюрні пусети. Це класика, що не втрачає актуальності. Маленькі та охайні пусети створюють легкий акцент і стають вишуканою родзинкою чарівного образу. Це універсальні сережки, що пасують до будь-якого одягу;
  • двосторонні кульки. Це один із найстійкіших трендів. Кульки розташовані перед і за мочкою вуха. Вони можуть мати різні розміри і оздоблення. Такі сережки виглядають дуже стильно, пасують молодим дівчатам, жінкам середнього і старшого віку;
  • кілечка. Вони мають невеликий діаметр. В якості декору використовується оздоблення дорогоцінними каменями і різьбленням;
  • сережки з підвісками. Моделі з вузькими ланцюжками — класичні рішення. В 2022 році стилісти радять придбати сережки з масивними підвісками оригінальної форми.

Щодо розмірів на ювелірному ринку панує повна свобода вибору. Жінки мають можливість вибирати моделі, що гармонійно доповнюють форму обличчя і відповідають індивідуальним уподобанням.

Оздоблення золотих сережок

Спектр декоративних рішень дуже широкий. Варто звернути особливу увагу на такі напрямки:

  • інкрустація мініатюрними дорогоцінними діамантами;
  • оздоблення напівдорогоцінними каменями;
  • різьблення, особливо, в масивних прикрасах в етнічному стилі;
  • барочні перлини.

Таке різноманіття дозволяє вибрати ювелірні прикраси, що ідеально пасують до вашого типу зовнішності, в широкому ціновому спектрі.

Чому варто купувати золоті сережки на сайті Gold.ua

Інтернет-магазин пропонує великий вибір модних прикрас. На сайті Gold.ua представлені ювелірні вироби всесвітньо відомих брендів. Каталог регулярно поповнюється цікавими новинками з останніх колекцій.

До послуг клієнтів зручний сайт. Всі вироби мають якісні фото і вичерпний опис. Тут працюють кваліфіковані консультанти. Вони допоможуть вибрати прикраси, що ідеально відповідають вашим вимогам.

Gold.ua співпрацює напряму з офіційними представниками виробників. Тут можна замовити золоті сережки та інші прикраси на вигідних умовах. Інтернет-магазин гарантує бездоганну якість кожного виробу.

Читати також