Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Зупинилось дихання та кровообіг: на Рівненщині медики повернули 56-річного чоловіка до життя

4 січня о 4.29 до медиків надійшло повідомлення про те, що у селищі Рафалівка потребує дпомоги 56-річний чоловік. 

За словами дружини, він скаржився на болі у грудній клітині, утруднене дихання та кашель, підвищеної температури не було. На місце виїхала бригада "швидкої" допомоги, повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги. 

Під час огляду пацієнт втратив свідомість. У нього зупинилось дихання та кровообіг. 

- «Минуло дві хвилини від моменту нашого прибуття як у пацієнта зупинилося дихання та кровообіг. Я негайно розпочав реанімаційні заходи. У цьому допомогли водій «швидкої» Анатолій Свідрик та донька пацієнта. Завдяки швидким та злагодженим діям нам вдалося відновити дихання та кровообіг чоловіка. Вже в автомобілі «екстренки», коли ми його госпіталізовували до Володимирецької лікарні, то він з нами навіть говорив. Пацієнта медики скерували до реанімаційного відділення. Спілкувався на наступний день з родиною пацієнта та цікавився в якому він стані. Радий, що йому значно краще. У такі моменти особливо усвідомлюєш, що якою б важкою не була наша робота, але вона того вартує…», - розповів фельдшер Рафалівського ППБ Петро Прокопчук.

Завдяки таким кваліфікованим та швидким діям фельдшерської бригаді у складі водія Анатолія Свідрика та фельдшера Петра Прокопчука пацієнта вдалося повернути до життя.

Читати також