Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Зупинки не відміняються: поїзд "Львів-Бахмут" і надалі зупинятиметься у Вараському районі

Вараська міська рада отримала відповідь від АТ "Укрзалізниця" щодо курсування поїду №142/141 Львів-Бахмут.

Нагадаємо, депутати Вараської міської ради під час засідання 16 сесії підтримали та направили звернення до компанії щодо курсування пасажирського поїзда №142/141 Львів-Бахмут.

У відповіді на звернення заступники голови директора філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Ігор Плескач та Володимир Любка запевнили, що у графіку руху поїзду "Львів-Бахмут" змін не передбачено і він буде курсувати із зупинкою на станціях "Вараш" та "Рафалівка".

"Враховуючи соціальну значимість, у тому числі для мешканців Вараської міської територіальної громади, у графіку руху пасажирських поїздів 2021/2022 рр. передбачено щоденне курсування пасажирського поїзда №142/141 Львів-Бахмут зі збереженням маршруту курсування графіка руху пасажирських поїздів 2020/2021 із зупинкою по станціях Вараш та Рафалівка", – зазначено у листі.

Водночас, у відповіді керівники філії відмічають, що при розробці графіка руху пасажирських поїздів у компанії виходять із інтересів пасажирів, враховуючи аналіз наявного пасажиропотоку та економічної доцільності курсування поїздів, а також зауважують на збитковості пасажирських перевезень.

Відмітимо, що наприкінці минулого року на станції "Вараш" залізничниками та КП "Благоустрій" розпочато роботи із продовження пасажирської платформи.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.