Галина Кульчинська

Заступник міського голови Рівного, депутат Рівненської обласної ради (2006-2015 рр.), депутат Рівненської міської ради.

Народилася 12 травня 1961 р. у місті Збараж Тернопільської області.

Освіта

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю «вчитель російської мови та літератури», а пізніше Український інститут інженерів водного господарства, отримавши фах «менеджер-економіст».

Трудова діяльність

З 1983 по 1993 роки працювала в різних структурах міського та обласного комітетів Ленінської комуністичної спілки молоді України. Приймала особисту активну участь в її реорганізації у демократичну спілку молоді.
1996 р. – разом з чоловіком створюють радіостанцію «Радіо Трек 106,4 FM». До 1999 р. була генеральним директором ЗАТ «Радіо Трек».
2006 р. – ініціатор і організатор акції «Вишиваний рекорд», в рамках якої у центрі Рівного «Книга рекордів України» зафіксувала найбільшу кількість людей у вишиванках.
Неодноразово нагороджувалася почесними грамотами та відзнаками міської та обласної влади, а також Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Політика

2006 р. – депутат Рівненськоїоблради від ВО «Батьківщина», заступник голови комісії з питань культури і духовності.
2008 р. - рішенням Прем’єр-міністра України введена до складу «Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі» при Кабінеті Міністрів України.
З 2009 р. – заступник міського голови Рівного.

Родина

Заміжня. Виховує сина.