Юрій Вознюк

Народний депутат України від «Народного фронту» по одномандатному виборчому округу № 153 (Рівненський, Гощанський, Корецький, Острозький райони, м. Острог та частина м. Рівного).

Народився 31 січня 1980 року у Луцьку. У 1983 році переїхав із батьками у Рівне.

Освіта

Закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С. Дем’янчука за спеціальністю «фінанси», кандидат в майстри спорту з легкої атлетики (метання молота).
Працює над дисертацією «Фінансування інвестиційної діяльності підприємств нафтогазової промисловості», аспірант Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Трудова діяльність

2002 р. – бухгалтер-економіст, а пізніше фінансовий директор ТзОВ "Екорембуд ЛТД", заснованого батьком Юрія Вознюка Володимиром. Підприємство займається будівельно-монтажними роботами на промислових об`єктах. Роботу веде як в Україні, так і за її межами.

Політика

2010 р. – депутат Рівненської міськради за списком партії "Фронт змін", очолював комісію з питань економіки, підприємництва та залучення інвестицій, був головою фракції «Фронт змін».
2012 р. – депутат Верховної Ради України від ОО «Батьківщина», перемагає у мажоритарному окрузі №153. Член комітету з питань податкової та митної політики ВРУ, голова підкомітету з питань оподаткування доходів юридичних осіб, уніфікації податкового і бухгалтерського обліку.
2013 р. - бере активну участь в Революції Гідності.
2014 р. – вдруге обирається депутатом Верховної Ради України від виборчого округу №153 (набирає 35,7% голосів). Заступник голови комітету податкової та митної політики.

Родина

Одружений, виховує чотирьох дітей.