Рівненські армреслери вибороли шість медалей на чемпіонаті України

Збірна Рівненської області із армреслінгу взяла участь у чемпіонаті України, який відбувся на Тернопільщині.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 240 спортсменів. Збірна Рівненщини посіла 7 командне місце. У особистій першості рукоборці здобули 6 медалей.

Зокрема:

• Заслужений майстер спорту України Олег Жох виборов золоту медаль у ваговій категорії 80 кг у змаганнях на ліву руку;
  • Олексій Микитюк виборов золоту медаль у ваговій категорії 60 кг у змаганнях на праву руку та срібну медаль у змаганнях на ліву руку;
  • Адам Кузло виборов дві срібні медалі у ваговій категорії 70 кг, у змаганнях на праву та на ліву руку;
  • Сергій Стасюк виборов бронзову медаль у ваговій категорії понад 110 кг у змаганнях на праву руку.