Рівне Медіа

ТОП-чиновники зібралися на "Авангарді", щоб повернути футбол у Рівне (+ФОТО)

Сьогодні на будівельному майданчику стадіону "Авангард" у Рівному провели інспекцію за участю місцевих чиновників та представників Асоціації футболу України. Обговорили перспективи якнайшвидшого закінчення реконструкції спортивної арени, у якій першочергово зацікавлений футбольний клуб "Верес".

Голова Української асоціації футболу Андрій Павелко пообіцяв допомогти Рівному вирішити питання зі стадіоном, аби місцевий "Верес" зміг приймати суперників у рідному місті.

Наразі мова йде про завершення реконструкції першої черги стадіону: східної трибуни на 5,5 тисяч глядацьких місць, роздягалень та легкоатлетичного манежу.

Усе це хочуть встигнути зробити до липня цього року. На ці потреби необхідно як мінімум 180 мільйонів гривень. Міський голова Рівного Олександр Третяк каже, що місто самостійно не осилить такий об'єкт, тому потрібно шукати додаткові кошти.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль розповів, що "Авангард" можуть включити до програми "Велике будівництво", що дозволить залучити державні кошти. Перемовини щодо цього ведуться. Наразі будівельники освоюють кошти ФК "Верес".

Президент клубу та керівник компанії "Укртепло" Іван Надєїн виділив 32 мільйони гривень, аби будівництво не зупинялося. Представники Асоціації футболу України, ФК "Верес", міські та обласні чиновники продовжать спілкування, аби знайти шляхи успішного завершення реконструкції стадіону.

Детальніше про інспекцію на "Авангарді" читайте згодом.

Читати також