![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090914207209.jpg)
На Рівненщині постійно проводяться тренування Сил територіальної оборони ЗСУ. Відпрацьовуються алгоритми дій із посилення оборонних рубежів на загрозливих напрямках у разі зміни оперативної обстановки.
Повідомляє "Арміяinform".
Кожна з вогневих мобільних груп включає гранатометний розрахунок, кулеметника та стрільців, що мають досвід використання штатних засобів ураження, зокрема переданого країнами-партнерами.
У разі загрози прориву ворожих сил військовослужбовці висуваються у визначений район, займають позиції та знищують ціль. Залежно від кількості техніки та живої сили противника тактика їхніх дій змінюється.
Про один із найбільш ефективних вогневих засобів — німецький ручний протитанковий гранатомет Panzerfaust 3 розповідає воїн рівненської бригади територіальної оборони.
![](/media/img/650/2022/09/202209097571.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209092623.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209094800.jpg)