"Терпить тортури і знущання", — у полоні росіян перебуває воїн із Сарненщини, який захищав Маріуполь

Павло Артеменко з Сарн став на захист України ще у свої 17 років — останні три роки він служив у полку "АЗОВ".

Під час повномасштабної війни хлопець захищав Маріуполь. Його мати на своїй сторінці у фейсбуці розповіла, що зараз хлопець потрапив у полон росіян. 

"Мій син - моя гордість! Артеменко Павло Васильович захисник Маріуполя. Майбутній фінансист. Житель міста Сарни, що на Рівненщині. Мріяв як і всі жити в вільний країні, подорожувати світом, насолоджуватися життям. Але в 17 років став на захист своєї держави, останні 3 роки служив в полку АЗОВ. Зараз терпить тортури і знущання в російському полоні. Прошу підтримати героя, щоб повернути його додому", - пише його мама Валентина Шапирко.

Також в соцмережах про хлопця розповіла його кохана дівчина Катерина:

"Моя гордість. Мій коханий. Артеменко Павло мужньо боронив місто Маріуполь, пліч-о-пліч зі своїми побратимами, але зараз вони знаходяться у полоні. Паша навчається на економіста та планує побудувати кар’єру, для цього він прикладає максимум зусиль, його приклад завжди мотивував мене ставати поруч із ним тільки краще. У полоні знаходяться тисячі наших героїв, які чекають на обмін. Я вірю, що всі наші герої повернуться додому. Слава Україні, Слава нашим Героям. #savemilitaryofmariupol", - написала дівчина.

Про те, що хлопець у полоні, повідомили й у Сарненській міській раді:

"Вже не один місяць Павло разом з побратимами терпить тортури і знущання в російському полоні".

 

Читайте також