Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

13-річний підліток з Рівненщини мріє стати прикордонником

Фото: АрміяІнформ

Євген Іванов – родом із села Крилів Рівненського району. Йому лишень 13, але хлопець вже мріє стати прикордонником, точніше - фахівцем-кінологом. 

Про це інформує АрміяІнформ. 

Цьогоріч Євген вступив до Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Про це мріяв хлопець ще з 5 класу, коли почув присягу брата, який теж тоді навчався у цьому ж ліцеї.

Наставником для себе він вважає старшого брата, який сьогодні вчиться у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Крім того, їх батько теж став на захист Батьківщини, служить механіком-водієм танка в одному із підрозділів українського війська.

«Брат для мене - справжній приклад того, яким має бути захисник. Він сильний та вмотивований. І, здається, нема таких викликів, які він не прийняв би. Також пишаюся вибором батька, адже він зі своїми побратимами боронить український народ та наші землі», - розповів Євген.

Таким чином, хлопець-першокурсник став третім військовим у своїй родині. Вступивши до ліцею, хлопець знайшов нових товаришів, зрозумів побут військового колективу зсередини. Розпочав глибше вивчати історію України та математику. А вдома хлопець сам тренував свою собаку – німецьку вівчарку Джеррі, навчав команд за методиками провідних кінологічних шкіл.

«Це дуже врівноважений і розумний пес, який навіть без озвучування команди, просто із жесту чи погляду, розуміє, що від нього вимагається. Хочу в майбутньому займатися цією роботою професійно. Адже службові собаки – це фактично жива зброя», - зазначив Євген Іванов.

 

Читати також