220 263 грн на дрони: Рівненська молодіжна рада завершила збір коштів для 3-ї окремої штурмової бригади

Минулої неділі у Рівному на літній сцені у парку "Лебединка" пройшов заключний благодійний концертний захід зі збору коштів на закупівлю FPV-дронів для бійців Третьої окремої штурмової бригади під назвою "Молодь - для молоді". Організували збір коштів для своїх воїнів-ровесників представники Молодіжної ради Рівненської міської ради. Результат перевершив очікування - 20 263 грн. лише за один благодійний вечір. Натомість загальна сума на відкритій банці з попередніх зборів та донатів становить 220 263 грн.

Така активність та небайдужість рівнян дозволила організаторам акції закрити збір на 10 FPV-дронів для 3 ОШБр. Решту виручених коштів рівненська молодь передасть на придбання FPV-окулярів для 6 окремого штурмового полку «Рейнджер».

"Разом з командою Молодіжної ради висловлюємо щиру вдячність за підтримку виконувачу обов'язків міського голови Рівного Віктору Шакирзяну, начальнику Управління у справах молоді та спорту Олександру Гребенюку, Управлінню культури та туризму в особі Павла Дмитришина за допомогу у реалізації наших заходів. Також депутатському корпусу громади, голові ГО «Рівне Разом» Світлані Марчук, депутатці Рівнеради Катерині Марчук та усій рівненській молоді, яка активно долучилася до збору, відкривши власні цілі від загальної банки Monobank. Таку потужну підтримку та наставництво сприймаємо як кредит довіри для подальшої реалізації майбутніх проектів, спрямованих на розвиток нашої громади" - розповіла координатора ініціативної групи молоді Іванна Одейчук.

Лайтову та по-справжньому молодіжну атмосферу під час заходу подарували усім музичні колективи "Чінь Чопа" та "Never too late", які виконали власні та відомі українські хіти, тим самим привертаючи увагу перехожих до збору. Якісну та кількісну підтримку забезпечили і представники студентської ради РДГУ та допомогли зробити даний благодійний захід заключним у зборі коштів для бійців Третьої окремої штурмової бригади.

«Для Студентської ради РДГУ, звісно, такий масштабний благодійний захід – не перший досвід. Нами реалізовано чимало ініціатив, спрямованих на підтримку ЗСУ та, зокрема, бійців, які є студентами нашого університету. Захід на “Лебединці” вийшов неймовірно атмосферним і цікавим. Дякую партнерам, своїй великій команді – активному студентству – за чудову роботу. Дякую всім, хто задонатив і допоміг наблизити нашу Перемогу», – поділився голова ГО «Студентська РДГУ» Андрій Красильников.

На збір необхідної суми для бійців 3 ОШБр у рівненської молоді пішов майже неповний місяць. Як розповіла Іванна Одейчук, після купівлі FPV-дронів та FPV-окулярів на офіційних сторінках в соцмережах Молодіжної ради Рівного будуть опубліковані звіти перед громадою за зібрані та витрачені кошти. Адже українську політику її майбутні будівничі вбачають насамперед у прозорості та чіткіій звітності перед громадою.

Читайте також