Військова служба полонила хлоп'яче серце рівнянина Артема Супруна ще змалку. Він закінчив Острозький обласний ліцей, а потім Національну академію Держприкордонслужби.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба.
У 2020 році Артем отримав перше офіцерське звання. Далі він пішов на службу до Бердянського прикордонного загону.
24 лютого 2022 року старший лейтенант Супрун разом з бойовими побратимами першими зустріли наступ й вибули для здійснення оборони рубежів. Аби стримати ворога й захистити рідну землю, прикордонник під обстрілами виконував небезпечні бойові завдання без відпочинку аж до 3 травня. Саме тоді серце молодого прикордонника не витримало й зупинилось…
Артема Супруна посмертно нагороджено медаллю «За жертовність і любов до України», відзнакою «Почесного громадянина Рівного», а також на майдані Незалежності, у рідному місті Героя-прикордонника – Рівному, встановлено пам’ятний щит.