Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

37 нових випадків коронавірусу виявили на Рівненщині вранці

Фото - ілюстративне

Станом на ранок 12 вересня у Рівненській області зареєстрували 37 нових випадків коронавірусної хвороби. Загальна кількість хворих від початку епідемії сягнула 10 406. Про це інформує Цілодобовий штаб з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.

На ранок найбільше хворих додалося у Гощанському районі - 10.

У Рівненському районі виявили 9 нових випадків, у Здолбунівському - 8, по 5 хворих додалося у Рівному та Дубровицькому районі.

Хворим від 4 до 78 років.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.