4 знаки Зодіаку, яким дійсно сняться віщі сни

Цим знакам Зодіаку часто сняться віщі сни, що попереджають про різноманітні (хороші й не дуже) події. Так розпорядилися зірки. Отже, хто ж у зодіакальному колі має дар передбачати майбутнє?

Близнюки

Уродженці повітряного знака володіють сильним шостим чуттям – на якомусь інтуїтивному рівні вони швидко розуміють, хороша чи погана людина перед ними, варто їй довіряти чи ні. Крім того, Близнюкам сняться дивовижні сни, барвисті й реалістичні, а нерідко ще й такі, що передбачають найближче майбутнє.

Представники цього знака притягують до себе удачу і можуть виступати “талісманом” для своїх близьких і друзів.

Рак

Люди, народжені під знаком Рака, здатні бачити людей наскрізь. Вони легко “зчитують” справжні мотиви і думки оточуючих, їх неможливо провести за допомогою лестощів і брехливих компліментів.

У світі сновидінь Раки почуваються у своїй стихії – їм нерідко сняться віщі сни.

Отримавши уявлення про події майбутнього, уродженці водного знака можуть продумати, як уникнути негативних наслідків або хоча б їх мінімізувати та “соломки підстелити” там, де потрібно.

Діва

Дивлячись на прагматичних і раціональних Дів, складно повірити в те, що вони наділені екстрасенсорними здібностями.

Однак представники земного знака і самі часто не підозрюють про свої таланти, вважаючи за краще думати, що річ не в чудово розвиненому шостому чутті, а в їхній кмітливості та вмінні прораховувати все наперед.

Астрологи рекомендують прислухатися до слів і порад Дів – вони дійсно можуть підказати, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

Водолій

Представники повітряного знака могли б легко пройти кастинг на “Битву екстрасенсів” – настільки потужними езотеричними здібностями вони володіють. Водоліям віщі сни сняться настільки часто, що вони майже не дивуються, коли події, що наснилися, починають відбуватися наяву.

Крім того, уродженці цього знака можуть передбачати майбутнє і без підказок зі сновидінь – інтуїція в них дуже сильна.

Читайте також