Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

5,5 млн грн надійшло до бюджету області з продажу алкоголю та тютюну

фото ілюстративне

Від ліцензування продажу алкоголю і тютюну місцевий бюджет Рівненщини отримав понад 5,5 мільйона гривень

Станом на 01.05.2018 року на території області здійснюють діяльність в сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 2231 суб’єкти господарювання.

Протягом січня-квітня поточного року, управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Рівненській області, видано 2093 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 1174 та 919 ліцензій тютюновими виробами. Відповідно надійшло до місцевого бюджету за право торгівлі пивом, алкогольними напоями і тютюновими виробами 5649,8 тис. грн., що на 45 тис. грн більше, ніж торік.

ГУ ДФС у Рівненській області звертає увагу, що лише за наявності відповідної ліцензії, суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Порядок ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами регулюється Законом України від 19.12.1995 №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

Ліцензію можна отримати, звернувшись до Центру обслуговування платників з відповідною заявою та необхідними документами за місцем провадження суб’єктом господарської діяльності торгівельної діяльності. Не пізніше 10 днів календарних днів ліцензія або рішення про відмову із зазначенням підстав для відмови видається заявнику.

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області

Читати також