Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Аби не було як у Бейруті: "Рівнеазот" перевірять на дотримання безпеки

Нещодавно у порту міста Бейрут стались два вибухи, у наслідок яких померли понад 200 людей. Причиною вибухів стало недотримання правил зберігання селітри. На рівненському підприємстві "Рівнеазот" також виготовляють та зберігають аміачну селітру.

Сьогодні під час щоденного брифінгу заступник голови РОДА Ігор Тимошенко розповів, чи дотримуються на заводі правил безпеки. 

"Селітра - це один із основних видів продукції підприємства. Селітра виготовляється і зберігається на відкритих майданчиках, в цехах і у залізничному транспорті. Стосовно заходів безпеки – підприємство має свій регламент. Тут не тільки аміачна селітра, а й інші складові процесу, які так само передбачають особливих засобів безпеки. Тому підприємство постійно на контролі з боку Державної служби з надзвичайних ситуацій. Останнім розпорядженням прем’єр-міністра України за невиконання протоколу ТЕБ і НС доручено провести позапланову перевірку на підприємстві "Рівнеазот". До цього вже практично приступили як служба надзвичайних ситуацій, так і Держпраця, і Національна поліція. Перевірка буде проведена у стислий термін і за її результатами буде докладна інформація про заходи безпеки, які вживають на підприємстві", - прокоментував пан Тимошенко.

Читати також