Рівне Медіа

Агровиробників Рівненщини попереджають про закінчення ліцензії на пальне

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

З 1 квітня 2020 року будуть застосовуватись штрафні санкції у розмірі 500 тис. грн за провадження діяльності зі зберігання пального без ліцензії (ст.17 Закону України № 481). Звертаємо увагу, що незначна частина сільськогосподарських товаровиробників області отримали ліцензії на право зберігання пального.

Нагадуємо, що зберігання пального здійснюються суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії. Тому навіть сільгоспвиробники, які є платниками єдиного податку четвертої групи та використовують пальне виключно для власних потреб, зобов’язані отримати ліцензію.

Агровиробники, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання, мають право отримати ліцензію за спрощеною процедурою. Ліцензія видається за заявою до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію. Статтею 15 Закону України № 481 встановлено річну плату за ліцензії на право зберігання пального у розмірі 780 гривень.

Суб’єкти господарювання отримують ліцензії на кожне місце зберігання пального відповідно.

Документи подаються до Головного управління ДПС в Рівненській області (м. Рівне, вул. Богоявленська, 6, контактний тел. (0362) 680-379).

Читати також