Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Активна громада Рівного може долучитися до обговорення підсумків року

У середу, 26 грудня, відбудеться чергове засідання Клубу «Активної Громади»!

Захід проходитиме у приміщенні громадської організації «ЧАС-ДІЙ», за адресою м. Рівне, вул. Є. Коновальця 4

Початок о 17:00.

Чекаємо всіх охочих взяти участь в обговоренні наступної теми: «Підсумки року. Вибори по-американськи». Під час заходу поспілкуємося на тему виборів в США – які особливості та як відбуваються вибори поділиться досвідом спостереження координаторка Інституту «Республіка» в місті Рівне – Наталія Малиновська! Також підведемо підсумки року та поспілкуємося щодо Марафонів з політичних реформ яких було 35, а підсумковий марафон відбувся 13-14 грудня в Києві! Також на присутніх чекає безліч цікавинок та сюрпризів!

Клуби «Активної Громади» у містах – недержавна організація, метою якої є сприяння обговоренню ідей щодо розвитку міст та їх впровадження. Запрошуємо взяти участь депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати та реформувати своє місто. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже комунікація та взаємодія – завжди приносить користь і результати.

З нетерпінням чекаємо на Вас 26 грудня о 17:00!

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” - об'єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”.

Примітка. Клуби діють у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується у 30-ти населених пунктах України. Даний проект впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +380 97 68 08 014

Повідомляє прес–служба ГО «ВГО «Інститут «Республіка» у м. Рівне 

Читати також