У Рівному суд ухвалив вирок підприємцю, який планував збут фальсифікованих цигарок та сурогату.
Про це повідомили в пресслужбі Рівненської облпрокуратури.
Вироком Рівненського міського суду йому призначено покарання – 119 тис. грн штрафу зі знищенням фальсифікованого алкоголю та передачею вилучених цигарок на потреби військовослужбовців ЗСУ.
Прокурор довів, що 45-річний підприємець, не маючи відповідних ліцензій торік улітку придбав на ринку в Рівному понад 6000 пачок цигарок різних марок без будь-яких підтверджувальних документів, а також майже тонну алкогольних напоїв для подальшого перепродажу.
Із Рівного підакцизні товари обвинувачений перевіз до Вараського району, де і планував їх реалізацію. Там же цигарки та алкоголь і вилучили правоохоронці.
Чоловік свою вину визнав у повному обсязі. Вирок ще не набрав законної сили.