Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ансамблю "Намисто" з Рівненщини присудили премію імені Федора Гощука

На Рівненщині під час засідання комітету з присудження обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука було обрано за переможця ансамбль з Городка. 

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Шляхом голосування члени комітету обрали переможця – фольклорний ансамбль «Намисто» комунального закладу «Культурно-дозвіллєвий центр» Городоцької сільської ради.

Керівником колективу є заслужена працівниця культури України Тетяна Васечко. В програмі ансамблю - обрядові, побутові, жартівливі пісні та танці.

«Ансамбль «Намисто» - це своєрідний сучасний бренд Рівненщини на всеукраїнських і міжнародних мистецьких заходах. Від початку російсько-української війни колектив активно веде концертну діяльність для військових на блокпостах і госпіталях, а також благодійних концертах. Цьогоріч також колектив брав участь у благодійних концертах на підтримку ЗСУ у Франції», - зазначила начальниця управління культури і туризму ОДА Любов Романюк.

Нагадаємо, музична премія заснована у 2020 році за сприяння обласної державної адміністрації з подання родини видатного хорового диригента Федора Гощука. Винагорода щороку вручатиметься музикантам Рівненщини, які зробили вагомий внесок у популяризацію кращих зразків народного хорового мистецтва.

Кошти у розмірі 10 тисяч гривень переможцю виплачує родина Федора Гощука. Диплом та знак лауреата – виготовляються за кошти обласного бюджету

 

 

 

 

Читати також