Атомник із Рівненщини виграв у лотерею 250 тисяч гривень

У місті Вараш на Рівненщині купили білет, який приніс своєму власнику 250 тисяч гривень. 

Як зазначається, переможцем став колишній атомник Рівненської АЕС на ім'я Анатолій. 

За білет чоловік заплатив всього 35 гривень. Цікаво, що за умовами акції, цей приз розігрувався серед усіх невиграшних протягом місяця акційних білетів, тому лотерейний білет Анатолія отримав так званий «другий шанс» на виграш.

Анатолій поділився, що вже протягом 24 років бере участь у лотереї «Лото-Забава». Це стало справжньою сімейною традицією для нього і його сина Олександра. Він каже, що ця лотерея – це не лише можливість виграти гроші, а й чудовий спосіб провести час разом із родиною. Кожного недільного ранку вони разом дивляться прямий ефір розіграшу та викреслюють числа, які випали із лототрона. Саме тому пан Анатолій дізнався про свій виграш одразу ж. Він наголосив, що це були неймовірні емоції, які неможливо описати словами.

Пан Анатолій також поділився своїми планами на виграш. Частину коштів він планує передати місцевим волонтерам, які плетуть сітки для ЗСУ та місцевій церкві, представники якої возять допомогу військовим. Щодо іншої частини виграшу він ще не визначився.

Крім пана Анатолія переможцями акції стали ще 150 учасників зі всієї України, в тому числі й з Рівненщини. Кожному з них пощастило виграти по 5 000 гривень.

Читайте також