![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080314108174.jpg)
21-річному мешканцю Тернопільської області загрожує до 3 років в`язниці за приховування інформації про вбивство людини.
Про це інформують у відділі комунікації поліції Рівненщини.
Злочин стався на Дубенщині 19 листопада минулого року. Троє знайомих із села Гаї Кременецького району на гужовій підводі приїхали в гості в село Тур'я, що на Дубенщині. Під час розпивання спиртних напоїв між ними виник конфлікт, під час якого 22-річний наніс п'ять ударів ножем в область верхньої лівої частини тулуба 41-річному, в результаті чого той помер. Усе це сталося на очах їхнього 21-річного односельчанина.
21-річний свідок не повідомив компетентні органи про його вчинення. Більше того, він допоміг зловмиснику перевезти тіло померлого на гужовій підводі до закинутої ферми неподалік села Нова Пляшева та заховати тіло у цистерні.
За фактом приховування злочину слідчі Дубенського РВП повідомили 21-річному молодику про підозру за частиною 1 статті 396 Кримінального кодексу України.
Слідчі закінчили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом на розгляд суду.
Ми писали раніше: Зарізали і кинули тіло у цистерну на закинутій свинофермі: на Рівненщині двоє молодиків вбили чоловіка