Батько шістьох дітей та тричі дідусь з початку війни став на захист України

Олександр Васильович із позивним «Мажор» родом зі Світловодська Кіровоградської області, в цивільному житі працював водієм на одному із підприємств рідного міста.

Про це повідомляє Міноборони. 

 З 24 лютого кілька разів приходив до центру комплектування, щоб записатися в добровольці. Кожного разу відмовляли через те, що має шістьох дітей, троє з яких, на той час, вже проходили військову службу за контрактом та були відряджені в зону активних бойових дій. Все ж Олександр переконав представників терцентру, враховуючи наявний досвід, направили чоловіка на службу до 121 окремої бригади територіальної оборони на посаду водія.

«Тоді був не той час, щоб довго думати. Ворог напав на нашу країну, хто ж як не ми повинні її захищати? Я не міг знаходитися вдома, коли мої діти на війні. Мої три сини проходять службу в одній із бойових частин, які тримають оборону на півдні країни. Вдома залишилися три доньки, дружина та три онуки. Я щасливий що маю велику сім’ю, пишаюся своїми дітьми та гордий від того що вони у мене патріоти».

 Олександр Васильович впевнено говорить про перемогу та плани на майбутнє, адже вся чоловіча частина його сім’ї робить все можливе для її наближення!

Читайте також